WFM generaatorite ehitus

WFM tehase generaatorid valmistatakse eesmärgiga, et neid saaks pikka aega kasutada. Generaatorite komplekteerimisel kasutatakse tuntud tootjate originaalkomponente. Nt Honda, Volvo, Perkins, Leroy Somer, Mecc Alte, Linz Electric jne. Tuntud tootjate kasutamine tagab ülemaailmselt hea hooldustarvikute saadavuse.

Alljärgnev ülevaade on kirjutatud WFM BoxerD seeria põhiselt:

LÄBIMÕELDUD DISAIN - Generaatori disain on läbimõeldud ning selle koostamisel on kasutatud CAD programme.
TÕSTEAASAD - Generaatori paremaks liigutamiseks ning objektil fikseerimiseks on generaatori raam varustatud kahe tõsteaasaga. Aasad asuvad generaatori mõlemates otstes.
KÜTUSE TÄITEAVA - Kütuse täiteava asub generaatori peal, mis muudab tankimise mugavaks.
KÜTUSEPAAGI ÜLEVOOL - Täitmise käigus möödavalatud kütus voolab kütusepaagi serva kust see juhitakse toru abil generaatori raami alla.
KÜTUSETASEME ANDUR - Kütusepaak on varustatud tasemeanduriga, mis edastab generaatori juhtpaneeli madala kütusetaseme häire. Juhtpaneelis süttib madala kütusetaseme indikaator orienteeruvalt 10% kütusetaseme korral. Automaatse juhtpaneeli kasutamisel seiskub generaator automaatselt, kui kütusetase on langenud miinimumini. Selline toiming aitab kaitsta elektriseadmeid, sest kütuse lõppemisel muutuks generaatori poolt toodetav elekter ebakvaliteetseks. Ühtlasi on täiesti tühjaks töötanud generaatorit hiljem raske käivitada.
VIBRATSIOONIPUKSID - Kvaliteetsed kummipuksid leevendavad oluliselt generaatori töötamisest tekkivat vibratsiooni.
ELEKTRISÜSTEEM - Generaatori elektrisüsteem on läbimõeldud ning valmistatud äärmise hoolitsusega. Enamik kaableid on paigutatud kaablikõridesse, mis vähendab oluliselt nende vigastamise võimalust.
KAITSMED - Generaator on varustatud kaitsmetega, mis rakenduvad häirete korral. Ühtlasi on nende abil võimalik juhtida seadmete toidet.
JUHTPANEEL - Juhtpaneel on lihtne ning ülevaatlik. Generaatoriga opereerimine on tehtud võimalikult lihtsaks. Operaator saab generaatori olukorra kohta kogu vajaliku informatsiooni: pinge, sagedus ja töötundide loendur. Ühtlasi on juhtpaneelil veel 3 häiretuld: käivitusaku madal pinge, madal õlirõhk ja madal kütusetase.
NB! Käesolev ülevaade on kirjutatud WFM BoxerD seeria generaatorist. Teiste seeriate täpsemat informatsiooni palume küsida move@move.ee või tel +372 7411010.
Teie asukoht: Home INFORMATSIOON WFM generaatorite ehitus