Tehased

Meie ettevõtte jaoks on oluline pakkuda kvaliteetseid seadmeid, sellest tulenevalt oleme äärmiselt valivad tehaste koostekvaliteedi osas ning meie jaoks on olulised püsivad ning otsesed sidemed tehastega. Samuti kiire suhtlus, paindlikus ja tarneaeg. Seda suudavad meie jaoks pakkuda üksnes euroopa tehased kellega on meil aastaid kestev koostöö.

WFM srl - Elektrigeneraatorid - www.wfm.it
OÜ Move esindab Itaalia elektrigeneraatoritootjat W.F.M. Oleme käesoleva tehase ametlikuks esindajaks Eestis ja Lätis. Tehas on asutatud 1985.a. Tehas kasutab tuntud ettevõtete seadmeid nagu näiteks John Deere, Iveco, Perkins, Volvo, Mecc Alte, Leroy Somer. Tehas pakub kogu elektrigeneraatoritega seonduvat tootevalikut: bensiinigeneraatoreid, diiselgeneraatoreid, gaasigeneraatoreid, traktori veovõllilt käitatavad generaatoreid, keevitusgeneraatoreid ja valgustusmaste. Enne kliendini toimetamist on generaatorid läbinud põhjaliku testimise. W.F.M tehase generaatoreid kasutavad ka paljud avalikud asutused Eestis.

Algjärnev video tutvustab W.F.M tehast:

Starpower srl - Elektrigeneraatorid - www.starpower.it
Starpower on ettevõte, kes on spetsialiseerunud generaatorseadmete, mootorpumpade, toiteplokkide, kardaanilt toimivate generaatorite ja elektripumpade projekteerimisele, arendustegevusele, tootmisele, esmakordsele käivitamisele ja tugiteenuste osutamisele. OÜ Move esindab seda tehast ametlikult Eestis. Ettevõtte kontorid ja tootmisrajatised hõlmavad kokku 5100 m² suuruse ala, erialapersonal töötab uues ja ülimoodsas tootmisosakonnas, mis katab umbes 2600 m² suuruse pinna, ning ettevõtte juhtkond, kontoripersonal ja turustajad töötavad 350 m² suurusel büroopinnal, mis on varustatud kõige kaasaegsemate tööks vajalike seadmetega. Kogu personal on kõrgelt kvalifitseeritud ning nende koolitamise on läbi viinud märkimisväärse erialakogemusega inimesed, kes on töötanud energia- ja niisutusseadmete sektorite juhtivate ettevõtetega. Starpower asutati 1999. aastal ning ettevõte sai peatselt tuntuks nii kodu- kui rahvusvahelistel turgudel, sest pakub laias valikus tooteid, mis on välja arendatud ja valmistatud äärmiselt professionaalselt ja pidades eriti silmas kliendi vajadusi. Starpoweri edu aluseks on tootekujundus, koostöö, klientide vajaduste parimal moel rahuldamiseks tehtav uurimustöö ja ülimalt asjatundliku personali sünergia. Käesoleva tehase elektrigeneraatoreid oleme paigaldanud üle Eesti ja olulisematele generaatoritele on teostanud tehase meeskond isikliku koolituse ning käivitamise Eestis.

Algjärgnev video tutvustab Starpower tehast: