Teenused

OÜ Move on elektrigeneraatorite müügile, nõustamisele, paigaldusele, hooldusele ja haldusele spetsialiseerunud ettevõte. Pakume oma klientidele nii üksikuid seadmeid kui ka suuremahulisi valmislahendusi.

Elektrigeneraatorite müük
Pakume laias valikus elektrigeneraatoreid(varugeneraatorid, avariigeneraatorid, püsitoite). Meie poolt müüdavad elektrigeneraatorid leiavad kasutust nii avariigeneraatoritena kui püsitoitena 24/7. Pakume bensiini-, diisel-, gaasi-, keevitus- ja kardaanilt toimivaid elektrigeneraatoreid. Vastavalt kasutuskohale, tingimustele ja võimalustele on võimalik valida erinevate generaatorite vahel. Avatud ehitusega generaatorid sobivad sisetingimustesse, suletud ehitusega generaatorid on varustatud mürasummutusega ja ilmastikukindel korpus võimaldab kasutada neid välistingimustes. Sagedase kasutamise korral on mõistlik valida säästlik diiselgeneraator. Põllumajandusettevõtetele sobivad väga hästi mobiilsed veovõtuvõllilt toimivad generaatorid mida saab kergesti ühest kohast teise transportida. Avariigeneraator käivitub elektrikatkestuse korral automaatselt.

Generaatorite rent
Meie poolt renditavad rendigeneraatorid sobivad kasutamiseks eelkõige ürituste korraldajatele, toitlustajatele, kauplejatele ja produktsiooni ettevõtetele. Rendigeneraatorite väljastus toimub eelneva kokkuleppe alusel Tartus või tellija asukohas.

Generaatorite hooldus
Generaatorist on üksi vähe, kui see seisab ilma käivitamiste ja hoolduseta omaette. Selleks, et olla kindel varugeneraatori toimimises, on vajalik selle regulaarne testkäivitamine, kontroll ja hooldus.

Küsi huvipakkuvaid seadmeid või lahendust move@move.ee või tel. +372 7411010.

Teie asukoht: Home ETTEVÕTTEST Teenused